O mnie

trener personalny

Nazywam się Dorota Kobierska

Jestem trenerem rozwoju osobistego, coachem oraz psychoterapeutą.

Jako właścicielka firmy Personal Effect łączę wiedzę i umiejętności HR’owe, coachingowe oraz psychoterapeutyczne z doświadczeniem biznesowym. Posiadam doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji, szkoleń oraz przy tworzeniu programów rozwojowych dla kadry kierowniczej. Jestem certyfikowanym coachem Multi-Level Coaching, Praktykiem i Mistrzem NLP, trener biznesu oraz psychoterapeutą po szkoleniu w nurcie Neurolingwistycznej Psychoterapii – obecnie w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Stocholm University, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz biznesu.

W swojej pracy wspieram osoby w rozwoju osobistym i zawodowym. Moimi klientami korzystającymi z usług HR oraz coachingu są zarówno managerowie stojący w obliczu zmian i wyzwań zawodowych jak i osoby będące na początku swojej kariery zawodowej. Wspieram klientów w rozwoju, planowaniu i osiąganiu celów. Natomiast jako psychoterapeuta specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z innymi ludźmi oraz odczuwających stany depresyjne i zaburzenia nastroju.

Za pomocą różnych mediów mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako ekspertka, wypowiadałam się w Personel&Zarządzanie, Personel Plus, Rzeczpospolita, Home&Market, hrpolska.pl, hrnews.pl, onet.pl, dziennik.pl, kobieta.dziennik.pl, egospodarka.pl, claudia.pl, msn.com, manager24.pl, covidhelp.pl, fakt.pl, pap.pl

Od 2020 roku jestem ekspertem w sztabie akcji Nowa Era Wspiera, która została zorganizowana przez Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz. Wspieram akcję w zakresie HR, coachingu i psychoterapii.