O mnie

Witaj

Nazywam się Dorota Kobierska i cieszę się, że odwiedziłeś/aś moją stronę. Personal Effect jest miejscem, w którym pomagam w samodzielnym realizowaniu Twoich celów zawodowych jak i osobistych. Świadczę usługi coachingu oraz konsultacji w zakresie HR.

Jeśli stawiasz sobie trudny do osiągniecia cel, stoisz przed poważną decyzją w swoim życiu, chcesz zrealizować pewne postanowienia, wprowadzić zmiany w swoje życie lub po prostu chcesz skonsultować kwestie związane z pozyskaniem pracy, stworzeniem CV czy autoprezentacją to dobrze trafiłeś.

Kilka słów o mnie

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, na kierunku Psychologia w Zarządzaniu. Wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi oraz biznesu pogłębiłam studiując w Stockholm University.

Umiejętności

Jestem certyfikowanym coachem Polskiego Instytutu Neurolingwistycznego Programowania w Warszawie. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności na 4 letnim studium psychoterapii.

Specjalizacje

Zawodowo specjalizuję się w obszarach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacji, szkoleń i rozwoju potencjału pracowników oraz osób z kadry zarządzającej.

Doświadczenie

Moje dotychczasowe doświadczenie uczy mnie jak ważna jest współpraca z ludźmi, budowanie wzajemnego zaufania, dostrzeganie różnorodności oraz umiejętne dobranie metod i narzędzi pracy.

W życiu prywatnym

Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną żoną oraz posiadaczką przeuroczych zwierzaków: suni Figi oraz kocicy Tulki☺